Kraft Köşebent

Kraft köşebent, eşyaların nakliyesi esnasında zarar görmesini engellemek amacıyla üretilmiş karton köşe koruyucuların adıdır. Günümüzde nakliye işlemleri her ne kadar profesyonel firmalar tarafından yapılsa bile olası zararları minimize etmek için yöntemler geliştirilmiştir. Bunların başında ambalajlama yöntemleri gelmektedir. Kraft köşebentler, kare ürünleriniz için son derece hafif ve kullanışlı kenar koruyuculardır.

Kraft köşebent, karton olması yönüyle ambalajlama teknolojileri üzerine geliştirilen maliyeti en uygun ürünlerden bir tanesidir. Son derece hafif, kullanışlı bir köşe ve kenar koruyucudur. Kenar koruması, palet koruması, ağırlığın sabitleştirilmesi, istifleme kabiliyetini artırması gibi birçok avantajı ile paketlemeye katkı sağlamaktadır.

Kraft Köşebent Kullanım Avantajları

Kraft köşebent ölçüleri ve kalınlığı talebe göre üretilebilen özel bir paketleme ürünüdür. Esnekliği ve pratikliği sayesinde kullanım yelpazesi oldukça geniştir. Günümüzde her türlü köşeli eşyanın taşınmasında güvenliği üst seviyeye çıkarabilmektedir. Hemen her sektöre hitap edebilen bu ürün, avantajları oldukça fazla bir koruyucu malzemedir.

Kraft köşebent kullanım avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Herkes tarafından uygulanabilen bir malzeme olduğu için uzmanlık gerektirmeyen kraft köşebent, iş gücünden tasarruf sağlar.
  • Doğayı kirletmeyen, %100 çevre dostu ve geri dönüşümlü basit bir malzemeden (karton) imal edilmiştir.
  • Yüzey çiziklerini, köşe hasarlarını önleyen bu mucizevi malzeme daha güvenli eşya taşıma imkânı sunar.
  • Özellikle nakliye şirketleri tarafından tercih edilen karton köşe koruyucuları, sağlıklı ve tek kullanımlık olmasıyla müşteri güvenini artırır.
  • Eşyaların nakliye araçlarında taşınması esnasında istif düzenini, taşınmasını ve tahliyesini kolaylaştırır.
  • Depolama için alan kaybını azaltırken, taşıma aşamasında en az boşluk oluşturarak olası çizilme, ezilme gibi hasarları engeller.
  • Çok yönlü kullanıma uygun yapısı olduğu için paket/paletin içine veya dışına yönelik koruma sağlayabilir.
  • Günümüz şartlarında önemli kabul edilen “taşıma güvenliği” konusunda markanızın farkındalığını artırarak, pozitif imaj oluşturmanıza yardımcı olur.
Uzunluk (mm) Birinci Kanat (mm) İkinci Kanat (mm) Kalınlık (mm)
50-5000 30 - 45 30 - 45 2 - 8
50 - 100 50 - 100 3 - 10
Ürün Talep Formu