Doğal Yaşamın ve Ekosistemin Destekçisiyiz

Arton Ambalaj olarak ekolojik sistemi korunmanın hepimiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütürken doğal yaşama karşı maksimum hassasiyet gösteriyor ve ana malzemimiz olan kağıdın geri dönüşümü konusunda yoğun efor sarf ediyoruz. Kaynaklarımızı bilinçli kullanmanın bu yolda dikkat etmemiz gereken en önemli hususlardan biri olduğunu biliyoruz.


 

Geri Dönüşüm

Hayatın farklı alanlarında kullandığımız kağıt malzemesi, geri dönüşümü oldukça kolay olan bir malzemedir. Bunun bilincinde olarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışmalarımızdan artan, tesislerimizde biriken ve tekrar kullanılabilecek durumda olan kağıtları gerekli ayrıştırma, analiz ve kategorilendirme çalışmalarının ardından yeniden hamur kıvamına getirerek geri dönüşüme sokuyor ve müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Bu sayede minimum kağıt kaybı yaşanmasını sağlıyor, doğanın korunmasına önemli oranda katkı sağlamış oluyoruz.Satış Sonrası Destek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Tristique nulla aliquet enim tortor at auctor urna. Quam adipiscing vitae proin sagittis nisl rhoncus mattis rhoncus urna. A iaculis at erat pellentesque.

Vestibulum rhoncus est pellentesque elit ullamcorper dignissim cras tincidunt lobortis. Eu ultrices vitae auctor eu augue ut lectus arcu bibendum. Urna neque viverra justo nec ultrices.


 

Geri Dönüşüm

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Tristique nulla aliquet enim tortor at auctor urna. Quam adipiscing vitae proin sagittis nisl rhoncus mattis rhoncus urna. A iaculis at erat pellentesque. Vestibulum rhoncus est pellentesque elit ullamcorper dignissim cras tincidunt lobortis. Eu ultrices vitae auctor eu augue ut lectus arcu bibendum. Urna neque viverra justo nec ultrices.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A, beatae commodi deserunt eos eum harum hic id illo modi molestias necessitatibus, omnis perferendis quos sed sit tempora tempore velit vitae?

Paylaş